5. CARDMAKING

Mixed media přání s razítky Pink and Main

Již třetím rokem  jsem členkou design teamu firmy Pink and Main, vlastní ji skvělá talentovaná Michelle, která mi dala důvěru, abych ji spolu s ostatními pomohla propagovat značku. Razítka se u nás zatím neprodávají, ale třeba jednou …

Mou inspirací pro tento týden je mixed media přání s razítky Wild about you. K razítkům jsou i výsekové šablony. Obrázky jsem natiskla Versa Fine onyx black inkoustem, vybarvila Distress fixy. Na pozadí jsem skrze šablonu od Prima Marketing aplikovala Finnabair White sand pastu a posypala to enamelovým embosovacím práškem od Stampendous. Když se pasta zatavila horkovzdušnou pistolí,  vznikl parádní efekt. Poté jsem na akrylový blok nanesla distress fixu (prostě jsem ho počmárala), postříkala lehce vodou a štětcem udělala malé cákance.

Obrázky jsem nalepila na přání pomocí 3D pěnové pásky. Nápis je vyřezaný pomocí Hello šablony taky od Pink and Main. Nápisy jsem vyřezala dva, vybarvila je Distress fixy a nalepila přes sebe, aby se jemně překrývaly. Nakonec jsem nalepila samolepící kamínky.

Pro přání jsem nepotřebovala žádný papír s tiskem, vše jsem udělala pomocí CANSON akvarelového papíru s gramáží 200g/m2.

Ráda tvořím jednoduchá mixed media pozadí pro svá přání. Přání jsou o dost zajímavější a více zaujmou.

Katka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *