4. MIX

Květinová přání

Ahoj,

na svém facebooku jsem vám ukazovala, jak si hraju s novými razítky Altenew – set s názvem Beautiful day. Tady jsou přání, která vznikla.

První přání vzniklo jednoduchým razítkováním – použila jsem Color Philosophy inkousty plus jeden zelený Distress oxide (Peeled paint) Při razítkování jsem použila Inkadinkado maskovací papír, myslím, že ten, komu nebyl nadělen um vybarvování, si díky vrstveným razítkům, může opravdu vytvořit krásná přání. Altenew razítka jsou opravdu nádherná. Nápis Blahopřání je z Hurá papíru.

Tady už jsem vymalovávala, no ta fialová se mi upřímně zas moc nelíbí, použila jsem Kuretake Zig Clean Color Real Brush fixy – akvarelové fixy, ale nerozmývala jsem je vodou, nýbrž jsem jeden rozmývala druhým. To u těchto fixů jde velmi jednoduše. Tady se mi stínování moc nepovedlo, chtělo by to větší rozdíly světlo stín.

Zde jsem poprvé pořádně vymalovávala vodovkami Gansai Tambi, jsou krásné, tady se mi stínování povedlo. Jsem spokojená, nato, že s vodovkami stále dost bojuji. Chce to prostě cvik.

Tahle oranžovo žlutá kombinace je značně divoká, ale líbí se mi. Opět zig fixy.

A zde jsem použila pouze dva tyrkysové Color philosophy razítkovací polštářky, jsou od Prima Marketing. Jsou to dye inkousty a nádherně se s nimi vybarvuje, mají úžasně sytý pigment. Už nějakou dobu mám doma celou sadu a nedám na ně dopustit.

A to je pro dnešek vše

Prima den

Katka

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *